| Kreisegger a întrebat:

Daca in loc de Placa Video imi scrie Microsoft basic display adapter, inseamna ca placa video este moarta? Deoarece nu mai pot instala nici un driver nici in safe mode, nici nimic, primesc black screen daca vreau sa instalez drivere si trebuie sa reinstalez windowsul ca sa mai pot folosi windowsul. Nu are rost sa mai lungesc intrebarea ca sunt sigur ca stiti ce vreau sa spun.

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Inseamna ca nu ai instalat driver de placa video.

| Carasin a răspuns:

Eu tot am pățit asta si l-am dus la reparație si mi-a pus nu știu ce si s-a rezolvat