| SiberGamerHD a întrebat:

Salutare, TPU! De ce ceva timp intampin o problema: dupa ce deschid PC-ul si trece o anumita durata de timp (o ora- doua), mi se deconecteaza mouse-ul si tastatura fara ca eu sa fac ceva si nu le pot reconecta, singura solutie este sa restartez computerul, aveti idee de la ce provine problema si cum o pot rezolva?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut!
Problema cu deconectarea apare doar in timpul hibernarii calculatorului?

| Anonimat10 a răspuns:

Nu imi prea dau seama poate fi ori ceva de la drivere ori tiai bagat nasul pe la setari si ai facut ceva. Daca nu se rezolva cu nici o metodă cred ca trebuie reinstalat. Am uitat poate are cablul ceva defectiune.