| mariusinho998 a întrebat:

De curand am cumparat un HP Wifi Mobile Mouse, dar am o problema... dupa ce il folosesc un anumit timp se deconecteaza si nu il mai pot reconecta numai daca repornesc laptopul... Care credeti ca este cauza? PS: In instructiuni scrie ca functioneaza doar pe Win 7, eu am Win 8 ( nu cred ca e o problema atata timp cat functioneaza o anumita perioada de timp apoi se deconecteaza)

2 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Ba da, poate fi si asta o problema, daca nu ai driverul lui original pentru Windows 8 se instaleaza un driver generic automat.
Incearca sa gasesti un driver original al mouse-lui pentru Windows 8.

| Ddragons15 a răspuns:

Nu sunt combatibile daca vrei sa-ti mearga tot timpul instaleaza win 7.