| Duckey a întrebat:

De ceva timp cuptorul cu microunde nu mai incalzeste, merge normal decat ca nu mai incalzeste! Ce are sa fie din cauza programului sa fie dereglat?

4 răspunsuri:
| s3my a răspuns:

Magnetron stricat [ cea mai probabila cauza ]

desi nu sunt absolut deloc sigur: daca nu e in garantie, nu cred ca ti-l mai repara cineva sad

| Nickname1890 a răspuns:

Am patit si eu la fel cu al meu. S-a stricat, trebuie fie dus in service fie cumparat altul. Dar din cate stiu se poate repara. Daca mai ai si garantie la el e si maibine

| Dexter27 a răspuns:

Poate ai prea slab curentul, stai la sat? Daca nu e stricat si il vinzi la fier vechi.

| gabitu75 a răspuns:

Poi ia-ti altul si la mine sa intanplat