| GAW a întrebat:

Salutare,TPU de curand tata mi-a dat un Samsung galaxy s2 plus...Dar am o problema cu el cand intru pe youtube rezolutia maxima este de 360p la orice videoclip, un prieten de al meu a avut tot un s2 plus dar avea rezolutia de 720p. Va rog ajutati-ma

Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| songoku10002002 a răspuns:

Vezi sa fie ultimul update la aplicatia youtube si sa fie conexiune de internet prin wifi. Te referi la calitate HQ, S2 plus nu are display cu rezolutie HD.