| ionut2014 a întrebat:

De curand vreau sa imi schimb numele pe youtube dar nu ma lasa! Aveti o imagine mai jos!
Cine ma ajuta are funda
https://imgur.com/SvE8jou

3 răspunsuri:
| AnKuXor a răspuns:

Pentru ca ai folosit caractere care nu iti da voi, doar litere si numere.

| ionut2014 explică (pentru AnKuXor):

Am luat si partea asta si am scris P1x3l Production si tot aceeasi problema! Mai ai idei despre cum pot rezolva problema?

| AnKuXor a răspuns (pentru ionut2014):

Probabil ai schimbat de prea multe ori numele, acum Google si Youtube au pus limite de schimbare al numelui, si Facebook la fel, deci oadata ce ai facut contul nu mai poti schimba numele.