| LanGooP a întrebat:

De vreo 3 saptamani nu ma pot juca SA:MP, intrand in el si imi apare GTA cannot found audio card installed.Am stiut ca ceva este inneregula, asa ca am dat run >- dxdiag si am cautat la audio.Nu imi scria la Name nimic, ceea ce este ciudat deoarece, la laptop-ul meu, apare Realtek.Si calculatorul meu merge pe Realtek, asa ca am intrat pe site-ul oficial si am descarcat un driver.S-a descarcat perfect, am dat sa-l instalez, numai ca la mijlocul operatiei imi da o eroare, apoi mi se inchidea. Dar ceea ce este cea mai nasoala faza...Cand intru pe browserul meu, Imi zice ca trebuie sa actualizez Adobe Flash Player. Asta am si facut, insa nu mi se deschide.Pe Youtube cand intru si incerc sa ma uit la un video, mi se blocheaza si nu mai pot face nimic. Va rog! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Instaleaza-i driver-ul de sunet! Daca nu te pricepi intra pe site-ul producatorului laptopului tau iar la sectiunea suport cauti modelul laptopului si descarci driverii de acolo.

1 răspuns:
| vladv26 a răspuns:

Restarteazati windosul. si o sa iti mearga perfect toate