| Dennissel a întrebat:

Am o problema. Cand intru pe orice site imi apare ca Adobe flash player s-a blocat si imi da instructiuni ca sa actualizez programul. Cand intru la google imi zice ca administratorul a dezactivat actualizarile. Cum rezolv?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In browser-ul Google Chrome nu este nevoie de Adobe Flash Player.
Daca vrei sa-l instalezi poti prin browser-ele Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, etc.

| K0sti a răspuns:

Citind pe net! O sa afli si raspunsul la problema ta si de ce se intampla asta! Pentru ca exista un motiv care tine de securitate!