| Hkhtfcvhu a întrebat:

Salutare TPU, imi poate spune cineva cum pun muzica pe stick pentru ca mașina să găseasca muzica? Sau daca trebuie sa formatez stick ul sau doar pot da download de pe un site de mp3 si sa o trag pe stick fară a face un fișier special sau formatat
Dau fundă

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Mașina nu are cum să găsească muzica!
Poate dacă are radio cu MP3 player!
Eu am descărcat de pe internet fișierele le-am pus în foldere numerotate și le citește în ordinea numerică a folderelor iar în interiorul folderelor în ordinea în care le-am pus în folder!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CalledTrudix a răspuns:

Cu talent