| enyy93 a întrebat:

Salutare TPU, imi puteti spune un antivirus bun pentru windows 8? am instalat ESET NOD32 Antivirus v5.0.95.0 si mergea pc-ul foarte greu poate fi din cauza ca nu il dezinstalasem pe cel vechi?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Kaspersky, Bitdefender, Norton! Unde ai auzit tu ca se pun 2 antivirusi pe calculator? Mai pune unul, macar stii o treaba!

Inca o chestie, ca sa-ti dai seama la cat de prosti sunt aia pe care ii ai acum. Nu trebuia sa te lase sa-l instalezi pana nu il dezinstalai pe cel vechi. Un antivirus bun nu te va lasa sa faci asta!

| Nelu62 a răspuns:

Dezinstaleaza urgent unul dintre ei. Poti bloca pc-ul sau leptopul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaspersky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu trebuie instalate doua antivirusuri pe acelasi PC deoarece se pot detecta unul pe celalalt ca virusi!
Iti recomand AVG Internet Security, deci esti protejat si pe internet.Il descarci de pe site-ul oficial:http://free.avg.com/eu-en/free-downloads-a?s_tnt=30447:1:0
Serial:8MEH-RBG6H-9C2PW-G499A-LYW6P-8EMBR-ACED
Bafta!

| PandaGirl13000 a răspuns:

Norton