| ValentinJust a întrebat:

M-am gandit sa ma apuc si eu de youtube si am filmat un video cu OBS! Cand m-am uitat pe filmare am vazut nu se vedea tot video-ul! Se vedea mult prea aproape! Rezolutia am setat-o 1280 pe 720 P si tot am schimbat-o insa nimic! Si am un PC foarte bun! Cum pot sa reglez eu rezolutia in care sa filmeze in timp ce filmez! Sa reglez dimensiunea filmarii! Asptept sfaturi + dau funda! THX

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Setezi rezolutia monitorului sa iti ia tot jocul. Daca tu setezi 1280x720 si tu joci pe 1920x1080 automat o sa iti faca crop.

Totusi eu iti recomand Fraps daca nu ai de gand sa faci stream pentru ca e mai ok in filmarile de genul.