| Soldatul a întrebat:

Salutare TPU, mi-am luat o tableta Tableta ALLVIEW ALLDRO 2 SPEED DUO Cortex A9 1.5GHz, Android 4.0 si nu prea gasesc site-uri de unde sa downloadez jocuri/aplicatii free.Imi poate spune cineva de unde pot downloada jocuri/aplicatii free?

Răspuns Câştigător
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Trebuie sa ai acolo,in meniul tabletei, Google play sau Android Market(inseamna acelasi lucru, doar ca are denumiri diferite), dai pe ala si acolo gasesti o multime de jocuri, si gratis si cu plata.
Bafta!

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Am uitat sa mentionez ca trebuie sa-ti faci cont, si ala e gratis.