| Val3 a întrebat:

mi-am schimbat recent placa de baza si pur si simplu nu am slot sa bag mufa pentru placa de sunet. de fapt este acolo gaura, nu are cerculetul pe dinafara cu verde deschis, iar in gaura aceea nu incape o mufa normala care se baga intr-o placa de sunet.
http://imgur.com/LzQ1Abf

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din pacate poza este destul de neinteligibila. Cred ca este o mufa ramasa in acel orificiu sau incearca sa pui mufa in alt orificiu. Mufa aia n-ar trebui sa aiba ceva in ea.