| ExXxTxAxSxYx a întrebat:

Salutare TPU
Mi s-a stricat camera si acum vreau sa filmez cu telefonul meu(Galaxy S III) insa nu stiu cum as putea sa mut filmarea de pe telefon pe PC pentru a edita.

Răspuns Câştigător
| Expressions a răspuns:

Cu cablu de date, conectezi telefon la PC, si il gasesti intr-un folder (DCIM e numele default, dar poate fi si Video).

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Gasesti acolo la video, dar vezi daca e salvat in telefon sau pe cardul de memorie!

| SnowKat a răspuns:

Poti incerca cu cablul de date (care te conecteaza la telefon si cauti vilmarea si o muti in pc) sau poti sa-ti pui videoclipul pe cardul telefonului si iti iei un cititor de card in care bagi cardul de la telefon si conectezi cititorul de card la pc si il vei putea scoate tongue