| Disiertre a întrebat:

Salutare TPU, nu mai am numarul vechi de la gmail, dar parola o stiu si ca sa trec mai departe ma pune sa bag codul de pe numarul aruncat si problema e ca mai sunt securitati care nu ma lasa sa trectongues dau funda

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu stiam ca ai optiunea si de recuperare email fara numarul de telefon. Odata pus numarul, te obliga sa alegi metoda asta de recuperare? Pe mine ma seaca constant sa imi pun numarul la Yahoo. Mai bine nu. laughing