| hatze a întrebat:

Salutare TPU, nu știți unde aș putea găsi un cooler pentru o placă video gainward geeforce 210, 512mb 64bit.că are un radiator și se înclzește foarte repede.aș vrea un site cu coolere pentru modelul acesta de placă video, să vad dacă macar exista colere pentru acest model, dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Ai pc-coolers.ro dar daca e racire pasiva poti pune orice ventilator cat de mic e el sa bata inspre ea si o sa iti ia vreo 20 de grade.

1 răspuns:
| stiitorul a răspuns:

Http://wamjelly.com/? ref=61753 heare