| Aphrodi a întrebat:

Scuza-ti-ma daca am gresit categoria...
E normal sa se incarce foarte foarte greu(sa dureze mult) cand salvezi un film din windows movie maker in pc?

Uitati: http://imageshack.us/photo/my-images/38/mmopw.jpg/

Ajuta-ti-ma, va rog, este foarte important! O solutie, va rog! FUNDA! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| stefantiby a răspuns:

Depinde de formatul filmului, marimea acestuia, dar mai ales de calculatorul pe cre il ai. Totusi 3435 de minute e exagerat. Parerea mea e sa incerci alte programe gasesti pe net si unele free ala e un rebut de program windows movie maker...