| An0nim01 a întrebat:

, Stiti cumva... pot avea 2 conturi pe youtube?, sau trebuie sa sterg unul dintre ele?:-s, Funda normalbig grin

Răspuns Câştigător
| 6TOBIAS9 a răspuns:

Poti avea 2 conturi, dar cu emailuri diferite.Nu 2 pe acelasi adresa.

5 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Poti sa-ti faci si 10 frate nu conteaza atat timp cat faci fiecare cont cu un id diferit ca daca sunt acelasi id nu se poate

| An0nim01 explică:

Multumesc tuturor! happy

| An0nim01 explică:

Oricum...am sters unul din ele, vroiam sa vad daca este legal sa ai 2 conturi, sau mai multe, cunosc pe cineva care a avut 2 conturi si posta aceleasi video pe amandoua, si i a fost dezactivat un cont =)

| ClaTCla a răspuns:

Poti avea, dar sa te inregistrezi cu mail-uri diferitewinking

| TwoFace a răspuns:

Salut poti avea doua conturi pe youtube dar cu e mail diferit si trebuie sa alegi pe care vrei sa intri pentru ca nu poti fi pe doua conturi de odata