| anonim_4396 a întrebat:

Un prieten are un videoproiector.
Am instalat videoproiectorul si functioneaza... insa ne-am blocat la niste amarate de butoane...
Nu stiu ce scrie laughing ca am vazut la cel ce l-a instalat cum l-a facut...
Stiu ca seta cu telecomanda la primul buton de sus(ce apareau acolo). Butonul se numeste SOURCE. Stiu ca trebuie apasat pe F5 ca sa apara pe ecran ce vreau eu, insa nu a mers, si m-am gandit ca ar mai trebui facut ceva inainte, cam ce ar trebuit apsat?

Răspuns Câştigător
| sv06hmp a răspuns:

Trebuie setat din calculator modulul pentru 2 ecrane si atunci poti lucra linistit. spor.

3 răspunsuri:
| AugustinFiltru a răspuns:

Depinde de proiector (model)
si poti sa cauti pe google : "Cum instalez un proiector...(model) "

funda

| GDY a răspuns (pentru AugustinFiltru):

Eu vreau sa stiu doar ce apas ca sa il pot pune pe ecran deoarece e instalat complet, si merge, doar ca nu stiu cum sa fac, ca sa nu se vada ce facem noi pe laptop straight face.

| AugustinFiltru a răspuns (pentru GDY):

Aaaa
nu stiu asta