| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o aplicatie ca sa pot vedea conturile private și storyurile lor pe Instagram!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca asa praf e securitatea instagramului?

| anonimg a răspuns:

Nu există așa ceva. Și chiar dacă cineva ar face un astfel de program, automat ar fi modificat și Instagram; altfel producătorul Instagram-ului ar fi dat în judecată de milioane de oameni pentru lipsă de securitate.

| zilog a răspuns:

Ce m-aș bucura să anunțe careva poliția să te ia în colimatoriu și să te urmărească toată vița pentru că e o zicala
cine fură azi un ou mâine fură un bou!