| lovemyname a întrebat:

Vreau sa imi cumpar Iphone 3Gs 32GB Ios 5 Jailbreak?
Este bun pentru jocuri? Merg jocurile acestea noi aparute repede pe telefon? Am vazut ca are procesorul de 600MHZ
Mie imi trebuie mai mult pentru jocuri
sau ipod touch 4 32GB ios 5 jailbreak?
Astept raspunsuri multe
Multumesc!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Tu vrei telefon sau consola de jocuri? iti recomand un PSP daca vrei pentru jocuri. In alta ordine de idei, tot ca gasesti in APP STORE referitor la jocuri pentru iPhone merge! Deci toate jocurile noi merg pe iPhone!

| Culac_Alexandru_1992 a răspuns:

Eu am de vanzare iphone 3gs 32 gb(alb) cu ios 5.0.1 si se misca foarte bine happy
daca te intereseaza sa il cumperi da-mi add pe mess "axucc" si vb