| lovemyname a întrebat:

Ce sa imi cumpar iPod Touch 4G 32GB sau iPad 1 32GB WIFI+3G? Imi trebuie mai mult pentru jocuri HD,muzica, internet Care este mai bun?

5 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Un Ipad :) Altfel se vad lucrurile pe ecran mai mare si bineinteles daca tot iti iei 4G nu uita sa vizitezi www.internet4g.ro sa verifici acoperirea nationala pentru un abonament 4G mobil! Chiar poti descarca toolbarul nostru de pe http://internet4g.greattoolbars.com/ si verifica simplu si usor acoperirea plus multe alte lucruri utile!

| Davidddd a răspuns:

Ipod,ipod,ipod. big grin pararea mea

| GoldCookiez a răspuns:

Pai dupa mine ipad happy este mai bun mai mare...happy

| doriangh a răspuns:

Daca ai nevoie de jocuri HD, normal ca iPad, dar daca vrei muzica si jocuri si internet, de preferat ar fi iPod Touch 4G. Ele sunt in mare la fel ca si componente, doar iPadu are ecran mai mare. iPodul, din cate bine stii, vine cu Retina Display, care suporta HD, deci si jocurile se vad bine, dar si filmele. (iPad 1 nu are Retina Display)
Deci, daca vrei sa iti indeplineasca cerintele, parerea mea este sa iti iei un iPod Touch 4G.