| lovemyname a întrebat:

Vreau sa imi fac comanda de pe www.alex-gsm.ro la un IPad 2 16GB WIFI Only si la un IPod Touch 4G...dar sunt seriosi? au preturi foarte mici.....ati mai comandat la ei?
Astept Multe Raspunsuri!
Multumesc!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Nu sunt sigur de seriozitatea magazinului, deoarece preturile sunt foarte mici. Dar daca ptoi comanda prin ramburs, adica sa vina ala la usa si tu sa verifici integritatea pachetlui, atunci e ok, daca nu, cum vrei, o sa risti putin, sau mai mult, dupa caz.