| Anghel_Silviu_Costel_1986 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema cu laptopul. Cand il deschid imi apare un ecran albastru si spune (your pc into a problem and need to restart). Spuneți-mi ce sa fac in asa fel incat sa nu imi pierd datele de pe el. Aveam ceva important acolo. Va rog ajutați-ma

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Asa iti spune de fiecare data cand il pornesti?
Daca nu resetezi hardul, se poate recupera accesul la informatia importanta, dar pentru asta trebuie sa ai cunostinte IT.
Mai bine apelezi la un service pentru a-ti rezolva problema.