| anonim_4396 a întrebat:

Salutare! De ce îmi apare ecranul albastru atunci când deschid laptopul si nu mai merge deloc. Nimic nu imi apare pe ecran. Oare are legătură cu windows- ul?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Trebuie reinstalat.

| NLS a răspuns:

Nu apare si un cod de eroare in ecranul albastru?

Sau un cod de bipuri sonore?

| gabicoo a răspuns:

Pentru că nu ai credință. Pupă niște icoane, bate mătănii și poate se rezolvă problema. Dacă nu merge fă o reinstalare pe curat a Windowsului.

| ReddY25 a răspuns:

O fi bsod?

Răspuns utilizator avertizat
| gabriel2004o a răspuns:

Daca e Windows 10 atunci vezi ultimul backup
Cel mai probabil a fost modificat un fișier

| Cherciumihai a răspuns:

Este posibil ca ecranul albastru și incapacitatea de a porni laptopul să fie cauzate de o problemă legată de sistemul de operare Windows. Poate fi vorba despre o eroare de sistem sau un driver defect. Recomand să încerci să repornești laptopul și să verifici dacă problema persistă. Dacă da, ar fi indicat să consulți un specialist în reparații de calculatoare pentru a diagnostica și remedia problema.

| Lucastef2009 a răspuns:

Salut,incearca sa ii scoti bateria de la spate si bag-o iar

| Dreedree a răspuns:

Are legatura cu un virus urat de care nu scapi decat cu formatarea hardului si reinstalare Windows.