| Yxha12 a întrebat:

Buna! Am si eu o problema cu Pc-ul meu, azi am vrut sa-l aprind si mi-a aparut un ecran alabastru si scrie "You device ran into a problem, and need to restart" cand îi dau restart imi apare sa bag parola de la administrator dar nu o stiu si nu stiu ce sa fac;(

7 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Poate parola e admin sau administrator

| Yxha12 explică (pentru cfrtobias):

Am incercat si nu este

| IceRope a răspuns:

Reinstaleazi Windows-ul pe curat, sau faci asta https://m.youtube.com/watch?v=sgHK6tOoUS8

| mrArtE a răspuns:

Salut, daca nu aveai nici-o parola setata pe pc, poti sa apesi direct enter si te baga in ecran-ul de windows.Asta daca nu cumva ai deranjat ceva prin calculator si iti va da la infinit aceasta eroare pana aflii de unde provine, de obicei alaturi de eroare are si un cod in stanga jos!

| Yxha12 explică (pentru mrArtE):

Aveam parola dar pe aia o stiu, singura pe care nu o stiu este ceea de la administrator, imi zice un email si apoi sa bag parola, dar calculator ul nu a fost al meu

| Yxha12 explică (pentru mrArtE):

Stop code: processt initialization failed
Asta imi zice la cod, nimic mai mult

| mrArtE a răspuns (pentru Yxha12):

Ai aici un tutorial, incearca poate te ajuta
https://www.youtube.com/watch?v=Lk4DyeFlUOI