| alex922 a întrebat:

Salutare TUP! As vrea sa stiu daca exista un soft sau cum putea sa blochez apelurile de la numere private, am un sony ericsson W902, si daca da de unde as putea sa fac rost de el.(un link)happy
P. S. am gasit MCleaner dar nu merge pe modelul meu de telefon!

1 răspuns:
| WoaDmulL a răspuns:

Iti updatezi softul telefonului cu o versiune mai noua sau suni la centrala si le spui sa blocheze initierea apelului de pe numarul respectiv pe numarul tau tongue. Sper ca ti-am fost de folos big grin.