| VasileMoldova a întrebat:

Salutare tutoror. Mi-am luat azi un laptop nou insa am o problema. Tot aud un cum sa-i zic parca ar fi sunetul unei notificari dar e ciudat pentru ca am notificarile pe off( windows 10). Stiti ce ar putea fi si cum scap de ea?
Se aude incontinuu.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Un bip continuu?

| VasileMoldova explică (pentru Wr3nch):

Da. nu chiar incontinuu. dar foarte des la 2 sec la 4 sec si tot asa

| NLS a răspuns:

Https://imgur.com/a/8ecnfzw

Vezi si la Focus Assist in afara de Notifications

Si verifica la Windows Updates, poate si-a instalat update-uri si cere restart.

| VasileMoldova explică (pentru NLS):

Ce prost sunt... era de la discord. dar nu inteleg dc toate notificarile erau scoase...