| sebibeowolf a întrebat:

Salutare tuturor! Am incercat,pentru prima data ce-i drept, sa inregistrez niste muzica din comp.pe un stick de 2 Gb.Am dat copy-paste si s-a rezolvat insa la citirea stick-ului acesta nu-mi reda decat cateva melodii, pe restul le recunostea dar nu le citea.Mi s-a intamplat la 2 stick-uri noi.Le-am formatat din nou insa aceeasi problema.O fi vreun truc, chichita undeva.Mentionez ca am selectat mai multe me. odata si le-am dat co-pa.iar apoi aceeasi operatie cu melodii din alt fisier. Poate trebuia selectata una cate una sau toate odata, nu stiu.De aceea apelez la ajutorul vostru.Multumesc anticipat si FUNDA.

2 răspunsuri:
| TonyBarbu a răspuns:

Formatează stick-ul in FAT32 şi mai pune odată muzica.

| sebibeowolf explică (pentru TonyBarbu):

L-am formatat, melodiile mi le recunoaste ca fiind inregistrate dar nu imi citeste decat 3 melodii.Le ascult in Winamp.Pe unele la recunoaste ca avand 0.00 minute.