| Styx94 a întrebat:

Salutare tuturor,
Am o intrebare: se poate pune subwoofer pasiv de pe o combina Sony mhc rg440-s pe un sistem genius 5005? Daca da va rog sa-mi spuneti si cum se face.

Multumesc. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Nu poti. Sistemul 5005 are subwoofer activ. Amplificator incorporat. Poate daca-l desfaci si schimbi difuzorul de bass. Dar ai grija, ca subwooferul tau are 6 ohmi, iar genius are 8 ohmi.
- Cu al tau, daca-l schimbi, se va auzi mai tare si este posibil sa se arda.
(al tau). Chiar daca are puterea mai mare.