| Se7en98 a întrebat:

Salutare tuturor, am o mare problema cu microfonul care a aparut de curand, deci am umblat eu la setari ca un dobitoc ce sunt si am stricat totul deci cand vorbesc cu cineva pe skype ma aud singur pe mine cum vorbesc asa se intampla si cand activez microfonul ma aud singur pe mine pur si simplu... sunt nevoit sa stau cu microfonul stins ca sa nu ma aud... deci ajutati-ma va rog frumos ca am umblat iar la setari am incercat de toate si nu merge nimic crying ajutati-ma va rog frumos dau funda!

Răspuns Câştigător
| kalex a răspuns:

Du-te la microfon, click dreapta si setari acolo jos, te duci pe al doilea tab si acolo este o casuta care este bifata, debifeazo.Cam atat noroc.