| DEALEmele a întrebat:

Salutare TPU am un Acer aspire 5542g la care imi trebuie biosul scris din nou
Am intrat pe siteul official am descarcat ultima veriune de bios pentru el dar nu stiu sa flashuiesc fisierele dos pentru a le pune pe stick i-a face mai departe combinatia fn plu esc pentru a rescrie biosu.Am incercat fel si fel de ofturi dar nmk.Cine stie cum pun pe stick acele fisiere si sa mi-le ia laptopul dau funda am incercat cu multe programe sa formatez stickul tip dos si apoi toate fisierele de acolo sa le copiez in stickul formatat tip dos si nimic am incercat o gramada.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Du-l la un specialist, altfel risti sa eamai fara placa de baza, stricata.