| Florin_Gherhes_1995 a întrebat:

Salutare tuturor.As avea mare nevoie de un sfat.
Tocmai am achizitionat o consola Wii modata.La un moment dat,in incercarea de a instala Usb loader mi s-a blocat ecranul si dupa un restart s-a aprins,se aude sunetul de fundal, dar dupa ce apas A imi apare doar negru. Sfaturi? nu cred sa fie o problema hardwere ci doar soft.Va rog, am nevoie de ajutor.

1 răspuns:
| Goguletzu a răspuns:

La ei pe site poate gasesti ceva update-uri la soft, ar trebui sa te ajute. nu stiu exact unde gasesti dar ma gandesc ca astfel situatia ta ar putea fi remediata.bafta