| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Salutare tuturor. Astazi am vrut sa intru astazi pe un profil de Instagram si mi-a aparut asta :Încearcă din nou mai târziu Restricţionăm anumite activităţi în scopul de a ne proteja comunitatea. Pe baza utilizării tale, această acţiune va fi indisponibilă pentru tine până pe data de 2021-04-29. Spune-ne dacă ţi se pare că am făcut o greşeală.
Are cineva vreo idee sau a patit la fel?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Cu siguranta a incalcat regulamentul si a fost banat pana maine.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti tu resctrictionat, fiindca eu am intrat acum acteva secunde si nu mi-a aparut nimic neobisnuit, nici mesaje, nimic.

| Werrich a răspuns:

Este clar, pana maine nu poti folosi contul, cum zice si Jassmina, ti-au restrictionat contul.

| Anonim53220 a răspuns:

Ai comentat/dat like/follow/unfollow in prostie? Daca continui o sa fie restrictia din ce in ce mai lunga

| Condrache_Marian_1989 explică (pentru Anonim53220):

Nuu, urmaresc o pagina de meme uri a postat pagina ceva am intrat pe un profil de insta de pe postarea aia si am primit sanctiunea =)

| dariaflorina a răspuns:

E la tine problema, la contul tau. Eu am intrat si merge. Nu stiu din ce cauza.

| dariaflorina a răspuns (pentru Werrich):

Da!

| Werrich a răspuns (pentru dariaflorina):

Cu siguranta a incalcat regulamentul si a fost banat pana maine.