| whydsh87sd a întrebat:

De duminica, contul meu de fotografii de pe Instagram imi afișeaza mesajul "Această actiune a fost blocată. Te rugam să încerci mai târziu. Restrictionăm anumit continut şi anumite actiuni, pentru a ne proteja comunitatea. Spune-ne dacă ti se pare că am făcut o greşeală." cand dau like, follow, comment. Pot posta, dar #-urile nu intra, insa tagurile intra. Nu inteleg ce se intampla. Precizez ca nu am incalcat nicio regula a comuniatatii. Stie cineva dupa cat timp isi revine sau care este cauza?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu siguranta ai incalcat regulile comunitatii, numai ca nu ai citit regulamentul sa vezi unde ai gresit.
Pune mana si cirteste regulamentul, macar descoperi ce greseala ai facut.

| whydsh87sd explică (pentru Violleta2022):

Am citit deja regamentul...altfel nu as mai fi intrebat. rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns (pentru whydsh87sd):

Mai citeste-l odata, ca sigur nu l-ai citit complet sau corect, daca ti-a scapat taman cea mai importanta greseala, care te-a dus la blocatul contului!

| Bizon95 a răspuns:

Pai... SPUNE-LE, si intreaba ce greseala ai facut de esti pedepsit?

| whydsh87sd explică (pentru Bizon95):

Am facut asta...nu am.primit niciun raspuns. Am apasat deja de peste 100 de ori pe "Spune ne" sile am trimis si 3 cereri din sectiunea specifica acestora.

| Bizon95 a răspuns (pentru whydsh87sd):

Daca contul e al tau pe bune, atunci singura solutie pe care mi-o pot imagina e sa ii dai in judecata, evident e foarte, FOARTE exagerata ideea, dar alta nu ai
iar argumentul absolut la treaba asta e ca retelele sociale fac parte din viata de zi cu zi, asa ca nu ar trebui sa isi permita abuz, chiar daca au gresit ei, sau ai gresit tu, macar ai dreptul sa stii DE CE, nu sa te lase cu ochii in soare si plin de frustrare, asa ca, daune morale poti sa ceri
insa, inca odata, EVIDENT ca e exagerat, dar chiar nu poti face nimic altceva