| Spania02 a întrebat:

Salutare tuturor.
Dețin un Panasonic lumix gh5 ii și un laptop Asus ROG strix i7 13650hx 16gb ram placa video rtx 4050.
Vreau sa transmit live pe diferite site-uri prin obs.
Și as avea nevoie de cineva care sa facă setările camerei video lumix gh5 ii nu ma pricep și nu găsesc nici un tutorial care sa ma ajute... vreau sa se vadă clar și sa focalizeze cum trebuie iar dacă poate întra cineva prin teamwiver și sa facă setările camerei+obs prin aplicația lumix, ofer recompensa. Pm privat mulțumesc foarte mult

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Folosește moduri presetate (Scene) : Distinct Scenery / Clear Nightscape / Handheld Night Shot / Clear Night Portrait sau care ți se pare mai potrivit