| Costis3x69 a întrebat:

Salutare tuturor este normal ca telefonul să afișeze aceași temperatura de -1°C? de ieri îmi afișează aceași imagine bine este și vechi dar totuși țin să precizez că am locația activata

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca la tine in zona atatea grade sunt, atunci nu e nimic ciudat
Nu telefonul tau afiseaza temperatura de la tine din oras/municipiu ci o terta aplicatie care poate fi corecta sau nu

suntserios
| suntserios a răspuns:

E un soft care face treaba asta nu e o problema cu telefonul
si care ar fi problema daca doua zile temperatura e de -1?

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu e vina telefoonului!

| johnnny123 a răspuns:

Ți se pare imposibil să fie două zile la rând -1°C?

| ReddY25 a răspuns:

Da,asta e vremea

| Standt a răspuns:

Daca atat este afara, cat vrei sa-ti arate?
Si la mine de mai multe zile sunt 0 grade ziua.

| SasaSasa2000 a răspuns:

Da... De ce ce ce nu. totuși nu vad de ce sa nu fie aceași 2 zile la rand, îți recomand achiziționarea unui-u
Termometru digital

| Gabriel2606 a răspuns:

Este iarna, la ce te astepti?

| Nemaiazzz a răspuns:

Da refresh

| December2023 a răspuns:

La mine au fost 8 grade