| LimFao a întrebat:

Salutare tuturor. In urma cu vreo 4-5 luni am activat de la portocalii optiunea de testeaza gratuit netul timp de o saptamana dar telefonul nu era compartibil( nu mergea netu pe el). Acum mi-am luat un Galaxy mini si merge internetul pe el. Am scos aplicatii, muzica etc. Stiam ca am 100 mb si nu credeam ca se vor duce asa de repede. Acum numai am nici net si aplicatiile au ramas deschise, adica se downloadeaza. Ce optiune sa bag sa am net in contiunuare?

1 răspuns:
| florinxD a răspuns:

Pai net gratis in continuare poti sa ai peste un anhee hee dar daca vrei sa ai net.ia-ti oferte cu MB