| Ykuzo a întrebat:

Salutare tuturor. Întrebarea mea este următoarea: Cum pot efectua un apel video de pe telefonul Huawei U8650 Sonic? Ţin să menţionez că smartphone-ul are sistem de operare Android 2.3.5 Gingerbread şi Camera video 3G incorporată. Faza este că nu găsesc nicăieri de une ar trebui să efectuez un apel. Ceva idei? Dau fundiţă la cel mai bun / clar / concret răspuns.

Răspuns Câştigător
| Alecu53 a răspuns:

Amandoua telefoane trebuie sa aiba un program instalat si anuma "Tango" apoi amandoi trebuie sa intrati in el, si o sa iti apara acolo ca este conectat(ma refer la persoana respectiva) apesi pe el si va suna, dupa care el va raspunde, apoi celui care suna ii va aparea o "camera" cu nemele tango pe el apoi dai acolo si va puteti vedea..insa daca nu te-ai lamurit uitate aicea http://www.youtube.com/watch?v=Vb012QzNm8Y