| emylian92 a întrebat:

Salutare
unui prieten i s-a stricat pc-ul si mi-a dat hdd-ul lui sa-l conectez la mine si sa salvez unele date importante de pe el.
insa am observat ca am un singur slot de ala in care bag cablu hdd pe placa de baza( slot albastru ) de la acel slot pleaca un cablu care se duce la cd-rom si la hdd meu.
cum sa fac sa-l conectez si al doilea hard?

Răspuns Câştigător
| Reparatoru a răspuns:

Este bun si raspunsul lui boogy, numai sa nu uiti sa setezi hdd-ul al doilea pe master sau slave, depinde cum este setat hdd-ul tau.ok

2 răspunsuri:
| Reparatoru a răspuns:

Merci pentru premiu!

| boogdan91 a răspuns:

Deconectezi putin Cd-romul tau si bagi cablul ala in hdd-ul prietenului.