| costy2120 a întrebat:

Salutare!
vreau sa fac o retea de internet intr-un mic satuc si as vrea sa stiu cam ce materiale imi trebuiesc si cam care ar fi suma minima de investit pentru inceput la un numar de 50 de abonati. va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| PwNZ a răspuns:

Depinde ce doresti. Daca vrei ca tu sa fii cel care are firma de net e cam greu, iti trebuie toata firma inregistrata la cei de la UNICOM.Dar daca vrei sa iei de exemplu de la romtelecom net, il poti imparti tuturor mult mai usor.

| costy2120 explică (pentru PwNZ):

Si cum pot face treaba asta? cam ce ar trebui

| TimoteiTrandafir a răspuns:

Prietene, doar providerii pot realiza asa ceva. Tu, ca persoana fizica, deocamdata n-ai nici o sansa.