| floryynnel a întrebat:

Salutare, vreau sa iau un router wireless, m-am gandit la: http://www.emag.ro/......EN772BBBM/
Trebuie sa mai sun la romtelecom sa le zic ca mi-am schimbat routeru? sau trebuie platit in plus pentru wireless?
Am inteles ca si romtelecomu' mai da routere, doar ca au pretu undeva 60-75 lei si nu face bani sau iti creste factura, e adevarat?
Uni zic ca daca te faci putin scandal cu ei, ca rezidentiezi contractul, ti-l dau gratis, doar ca a fost prelungit de curand si nu cred ca mai pot sa bag asta, voi ce ziceti?
In fine, in special ma intereseaza daca cumpar routeru din link, mai trebuie sa platesc ceva la telekom sau mai vine ceva la factura?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Cumpara unul de 300, nu de 150. Si Telekom are ADSL, asa ca vezi ce iei!

1 răspuns:
| John1973 a răspuns:

Nu trebuie platit in plus pentru router. Si nici nu trebuie sa suni la romtelecom. Cat despre router este cel mai vandut router din Romania cel putin, este foarte bun l-am probat merge excelet merita cumparat http://bit.ly/1D0PQVU

Cat despre router gratis de la romtelecom mai bine te lisesti. Nu trebuie sa platesti nimic in plus e pur si simplu internetul tau