| iPunkt933 a întrebat:

Salutare! Vreau sa incep o cariera de freelancing web design (WordPress & Divi Builder). In momentul de fata lucrez cu Dreamhost.

Sa spunem ca am lucrat la un site, am terminat proiectul iar acum trebuie sa il dau clientului.

Puteti sa imi explicati daca creez un user cu drepturi numai de autor si o parola sa se conecteze el (gen site.com/wp-admin) sau ar trebui sa fac ceva din Dreamhost Dashbard. Normal ofer hosting si inregistrare gratuita a domeniului in primul an deci practic eu as detine intregul site dar daca vrea sa aiba control total cum ii dau acces din panoul de control?

Iar in momentul ala, clientul va avea acces si la APIul templateului Divi PRO si deci va putea modifica el designul?

Sunt la inceput, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| andreidmbm a răspuns:

Salut, trimite-mi un mesaj privat si te ajut eu cu informatiile necesare.