| Venomvl a întrebat:

Salutari am o mica probleme cu pc sincer habar nu am de la ce este, acum o saptamana am cumparat o placa video si am mai bagat 1 gb de ram primele 2 zile a mers perfect dar dupa aceea a inceput sa se blocheza in jocuri si sa apara niste lini pe ecran versi si se stinge monitorul sau ramanea blocat am trimis placa inapoi ca aveam garantie dar dupa ce am scos placa video si am incercat sa joc cate ceva pe cea vechie am vazut ca face cam la fel de la ce credeti ca esti?

3 răspunsuri:
| eusicumine_4355 a răspuns:

Placutele de ram ar putea fii de frecvente diferite, si placa video daca prezinta artefacte ia-o si du-o inapoi la garantie, incearca sa instalezi ultimele drivere pentru ea totusi inainte de a face asta

| Adelin16 a răspuns:

De la placa video e ceva. Schimba windows si o sa mearga.

| Venomvl explică:

Am schimbat windowsu de multe ori si tot aceeasi problema am trimis placa video la ei si au zis ca merge bine eu cred ca este de la sursa este de 450 W