| anonim_4396 a întrebat:

Salutari! are cineva idee cum se salveaza in calculator un clip de pe Facebook? am incercat varianta cu inlocuirea www-ului cu un m ca sa trec pe varianta de mobil dar nu functioneaza, imi apare Save as in loc de Save video as (cum apare prin tutoriale) si cand incerc totusi sa salvez nu imi apar decat 2 formate HTML....chiar as avea nevoie de o varianta, dar daca totusi nu stiti as aprecia daca ati incerca varianta cu m in loc de www ca sa fiu sigur ca nu e problema de la mine. :)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flash Video Downloader, extensie pentru Chrome.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumec mult! happy

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

De ce nu folosesti o extensie pentru browser de? happy

| anonim_4396 explică (pentru dannyel86):

Nu prea am incredere in extensii....mai toate sunt dubioase si cand vine vorba de Facebook prefer sa fiu mai precaut ca nu vreau sa incep sa distribui involuntar "secret p*rn video with user-click here to see" laughing stii cumva una de incredere?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

N-are logica ce spui, toate de pe site-ul oficial Google sunt "curate".

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Tutorial Youtube