| B3cKham a întrebat:

Salutari... CUM SCAP DE FLVService?

Probabil din intamplare sau nu stiu cum... am instalat FLVService ( care-mi salveaza tot ce am vazut eu pe internet, toate linkurile si filmuletele, sub forma de. bin intr-un folder din C... si-mi umple tot spatiul din Local Disk C )
Nu il pot sterge din control panel si de fiecare data cand sterg folderul respectiv, reapare cand intru pe internet!

CINE ma poate ajuta? VA ROG FRUMOS

4 răspunsuri:
| B3cKham explică:

Problema este ca nici macar nu gasesc un exe sau ceva... ci doar folderul in care se salveaza linkurile...si habar nu am unde sa ma uit la optiunile lui.

| B3cKham explică:

Da, am windows 7, dar inainte nu-mi facea asa si chiar nu vreau sa-l reinstalez, nu momentan... mai bine sterg din cand in cand folderul ala...

| ffffaraetsadt a răspuns:

Ce windows ai? daca e 7 poti sa-l reinstalezi din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu-l poti sterge incearca macar sa vezi ce proprietati are, poate ai nevoie sa te loghezi cu drepturi de administrator ca sa-l stergi.Pana scapi de el incearca sa-l dezactivezi din msconfig, adica intri in RUN-tastezi MSCONFIG-apoi enter.il vei gasi la sectiunea Servicii.Si mai incearca cu revo unistaler, e un utilitar ce te ajuta sa dezinstalezi programele si toate urmele lasate in registrii.Eu acum folosesc tunne un utilities, contine majoritatea instrumentelor de care ai nevoie pentru a rula un sistem de operare la parametrii optimi.