| bLaNky24 a întrebat:

Salutari TPU, am nevoie de ajutor am un laptop ASUS, nu mai imi mergea jocurile nu mai puteam sa ascult muzica si am reformatat windows-ul cu un windows 7 ultimate sau ceva de genul l-am reformatat merge perfect si cand sa bag cablul de la net imi trebuiesc driverele
Daca puteti sa ma ajutati cu urmatoarele drivere : de retea si video
Urmatoarele detalii despre el :
Processor Intel(R) Core (TM i3-2330M CPU @ 2, 20GHz 2.20GHz
Ram : 4.00 GB
System type : 64-bit
Model : X54H
MB Ver : K54LY
Dau FUNDA

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite aici pentru Windows 7 pe 32 bit: http://support.asus.com/......nload.aspx
Daca ai pe 64 trebuie doar sa schimbi sus unde scrie OS.

1 răspuns:
| bLaNky24 explică:

Si unde ar trebui sa dau pentru placa video am dat windows 64 bit si de unde iau pentru placa video