| alintudorache1995 a întrebat:

Salutari TPU
Am vazut la un prieten un Samsung galaxy fit,arata bine dar are o problema, si accea ar fi ca nu mai intra in android,se incarca pana trece de sigla Samsung iar apoi o ia de la capat.
Azi am vorbit cu el si nu vrea sa il mai repare, vrea sa il vanda.
Cam ce pret ar merita telefonul,si intrebarea cea mai importanta este se mai poate repara.
Precizez ca androidul se incarca pana cand se aude sunetul de pornire si nu se stinge deloc, doar ca se incarca iar si iar...
Multumesc

1 răspuns:
| Nita_Daniel_2000 a răspuns:

Maxim 30 ron