| Blayan18 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar si eu niste casti wirelless, adica prin bluetoth pentru ca m-am saturat de fire si etc, doar ca mi-a zis un prieten ca ba sunt doar pentru iphone si atat dar eu am vazut ca sunt si altele care au la compatibilitate androidul adica eu asa am vazut, aveti ideea ce casti ar fi cele mai bune pentru Android si sa aiba si un pret rezonabil adica nu ma dau banii afara din casa, telefonul meu este Samsung a5 2017.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retine : doar castile beats sunt pentru iphone.

| Demetrov a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce beats solo 2 imi merg la Note 8? Voiai sa spui ca sunt si pentru Android, intr-adevar nu merge butonul de volum pe Android, nu vad ce relevanta are comentariul tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Demetrov):

La fel cum nu inteleg eu ce rost are comentariul tau. Cu timpul poti strica telefonul tau "scump si drag" pentru ca folosesti casti incopatibile. Dar waw, vii si ma inveti tu pe mine tehnologie cand tu abia acum gusti pentru prima data.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Demetrov):

Apropo,baiatul cu codite precum fetitele. Te rog frumos ca pe viitor sa nu imi mai comentezi. Mai bine vorbeste intr-o punga si te ascult cand am timp sau chef de tine. Ok? Hai, dans din glezne.

| ș53fan a răspuns:

Salut! Înainte de toate... Ne poți spune o limită a prețului, gen bă vreau să fie între x și y sumă"! Ca să știu ce să îți recomand în funcție de bugetul permis! laughing

| Demetrov a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DCMKX7BBM/

https://www.emag.ro/......DWFNTSBBM/

Decat sa iti iei ceva la 50-60 ( iti garantez eu ca nu vei avea un sunet satisfacator ). Primele au un sunet genial pentru pretul ala, le are o amica si nu cred ca iti inchipui ce sunet bun au. Data viitoare cand mai pui o intrebare poti specifica si bugetul ( sa ne fie mai usor )