| Terminatoru a întrebat:

Salutt. am o problema cu tastatura mea. nu imi merg tastele numerice din dreapta tastaturii. ce pot face sa rezolv?
dau funda big grin

8 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Desfa tastatura,mai mult ca sigur sa depus praful si nu mai face contact,sau cam asa ceva,sau ai varsat ceva lichide pe tastatura,cafea, suc, sau alt ceva cu continut de zahar care poate sa deranjeze tastatura.

| szmotovio a răspuns:

Apasa pe butonul num lock, e acolo in dreapta

| meedanyy a răspuns:

apasa butonul " Num lock" si vezi ca o sa mearga

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Ai incercat sa dai NumLock? Il gasesti in dreapta tastaturii, deasupra tastelor numerice.

| AlexanderOne a răspuns:

Ai apasat butonul "Num Lock"?

| catalinas_6487 a răspuns:

Desfaci tastatura si o stergi... poate a intrat apa sau eu stiu! dupa ce o stergi pui plasticul acela exact cum era inapoi si 95% o sa mearga! Succes!

| SmileInGreen a răspuns:

Apesi " Num Lock"

| madalin4you a răspuns:

Apasa pe Num Lock butonul de deasuprea lui 7